Spriegumaktīvie darbi izmantojot Huddig 1260C

Spied ŠEIT, lai redzētu video!

 

Hyundai tehnika A/S “Sadales tīkls” profesionālajās mācībās

Piedījāmies A/S “Sadales tīkls” ikgadējajās operatoru mācībās – mūsu stendā varēja apskatīt unikālo un daudzpusīgo Huddig un Hyundai zemes rakšanas tehniku.

 

 

Spēks  un pārliecība  – tas ir Hyundai HX/HL sērijas celtniecības tehnika

 

 

Hyundai kāpurķēžu ekskavatora HX220L demonstrācija

Šoreiz Balti tehnika serviss komanda devās uz Latgali, lai demonstrētu HYUNDAI jaunākās paaudzes 22t kāpurķēžu ekskavatoru HX220L. Iegūstot operatoru augstāko atzinību par veiktspēju un ērtībām, zemu degvielas patēriņu, kā arī reālos darba apstākļos pārbaudītu ekskavatoru praksē. Iespaidīgi!

 

 

Hyundai frontālā iekrāvēja HL730-9A demonstrācija 

Cēlām un gāzām, cēlām un gāzām un tā visu dienu! Vai apnika? It nemaz! Tā, Sia Balti tehnika serviss, demonstrēja un ļāva izmēģināt vadošajiem kūdras pārstrādes ražošanas uzņēmumiem Latvijā Hyundai frontālo iekrāvēju HL730-9A. Lūk, arī pierādījumi!

Laflora

 

Florabalt

 

Meliors Krauja

 

 

Klientu dienas 2015

Sia Balti tehnika serviss aprīlī rīkoja klientu dienas, kur mūsu klienti varēja paši izmēģināt Hyundai, Huddig un Dressta tehniku. Karjerā “Vārpas” gandrīz 200 viesi paši varēja izmēģināt un iepazīties ar Hyundai kāpurķēžu ekskavatoriem, frontāliem iekrāvējiem un mini ekskavatoriem, Huddig universālo ekskavatoru – iekrāvēju un Dressta buldozera tehnikas demonstrācijām.
Pēc prezentācijām viesi baudīja Kaukāza plovu un šašliku – tas bija gan aizraujošs, gan gards pasākums!