SIA Balti Tehnika Serviss nodarbojas ar celtniecības, drupināšanas un ceļu būves tehnikas tirdzniecību un servisu. Mēs strādājam Latvijas tirgū kopš 1997. gada. No sākuma kā daļa no SIA Balti Tehnika, bet kopš 2005. gada kā atsevišķs uzņēmums.

SIA Balti Tehnika Serviss pārstāv Latvijas tirgū zviedru universālo ekskavatoru – iekrāvēju ražotāju Huddig AB, īru drupinātāju un sijātāju ražotāju McCloskey International Ltd., multinacionālo korporāciju Hyundai Heavy Industries Europe N.V., kas ražo ekskavatorus, iekrāvējus un kompaktiekrāvējus.

SIA Balti Tehnika Serviss darbinieki ir augsti kvalificēti speciālisti, kas apmācīti ražotājrūpnīcās. Balstoties uz savu pieredzi un zināšanām mēs palīdzēsim Jums izvēlēties piemēroto tehniku un nodrošināsim tās kvalitatīvu apkopi un remontu. Mūsu ofiss un remonta zona atrodas Rīga, bet, pateicoties speciāli aprīkotam mobilam servisam, mēs darbojamies visā Latvijas teritorijā. Uzņēmuma klienti ir ceļu būves, celtniecības, enerģētikas firmas, ostu termināli un valsts iestādes, tajā skaitā:

AS Latvijas Dzelzceļš,
AS Sadales tīkls,
SIA Binders, AS 8CBR,
AS Latvijas Autoceļu Uzturētājs,
SIA CBS Igate,
SIA Jaunlaicenes Industrija,
AS Siguldas Būvmeistars,
SIA Mikor u.c.

 

JAUNUMI

  • Hyundai tehnika A/S “Sadales tīkls” profesionālajās mācībās.
  • HYUNDAI kāpurķēžu ekskavatora HX220L demonstrācija Latgalē.
  • Hyundai frontālā iekrāvēja HL730-9A demonstrācija.
  • Klientu dienas 2015.